TEKNO.pemkab.comخطای یوتیوب «چیزی اشتباه شد» در iOS در حال بررسی است

در اینجا اصل مقاله به صورت ویدیویی است

به روز رسانی های جدید در انتهای این داستان اضافه می شود…….

داستان اصلی (منتشر شده در 9 نوامبر 2022) به شرح زیر است:

هنوز هم تعداد زیادی از مردم برای تماشای هر چیزی که ویروسی می شود به دلیل قابل اعتماد بودن، به YouTube مراجعه می کنند.

این برنامه همچنین به‌روزرسانی‌های منظم را برای ویژگی‌ها و تجربیات پیشرفته دریافت می‌کند. با این حال، برخی از به‌روزرسانی‌ها باعث بروز باگ‌ها و مشکلات مختلفی می‌شوند.

خطای یوتیوب «چیزی اشتباه شد» در iOS

اخیراً، بسیاری از کاربران iOS (1،2،3،4،5،6) با مشکلی مواجه شده اند که در آن قادر به تماشای هیچ ویدیویی در YouTube نیستند.

منبع

@TeamYouTube هنگام تلاش برای پخش ویدیوها در برنامه تلفن همراه، پیام‌های «مشکلی پیش آمد» دریافت می‌کنم. من در آیفون هستم، همه چیز به روز است. منبع

@TeamYouTube می‌توانید به من بگویید چگونه مشکلی پیش آمده را برطرف کنم. Tap to try again” خطا در iPad من؟ این تنها چیزی است که من YouTube را در آن تماشا می کنم و به آن نیاز دارم! منبع

طبق گزارش‌ها، به‌نظر می‌رسد آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن iOS خراب شده است، زیرا هر بار که فردی ویدیویی را پخش می‌کند، خطای «چیزی اشتباه شد» را ارائه می‌دهد.

اگرچه برخی می گویند که به روز رسانی اخیر (v17.44.4) این مشکل را برطرف کرده است، برخی دیگر همچنان با این مشکل مبارزه می کنند.

به نظر می رسد که نصب مجدد برنامه نیز مشکل را برای همیشه حل نمی کند و فقط برای مدت محدودی کار می کند.

تصدیق رسمی و راه حل بالقوه

خوشبختانه یوتیوب از این موضوع آگاه است و گفت که تیم در حال حاضر در حال بررسی آن است.

منبع

از آنجایی که هیچ ETA برای رفع وجود ندارد، افرادی که تحت تأثیر قرار می گیرند می توانند راه حل زیر را امتحان کنند.

راه اندازی مجدد تلفن من آن را برای meSource حل کرد

امیدواریم راه‌حل ذکر شده در بالا به رفع خطای YouTube ‘Something Go اشتباه’ در iOS کمک کند.

مثل همیشه، زمانی که باگ برطرف شد، این فضا را به‌روزرسانی خواهیم کرد، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

در عین حال، مطمئن شوید که باگ‌ها و ردیاب مشکلات YouTube ما را بررسی کرده‌اید تا مشکلات مشابهی را که کاربران را تحت تأثیر قرار می‌دهند ببینید.

به روز رسانی 1 (01 دسامبر 2022)

03:26 بعد از ظهر (IST): برخی از کاربران برنامه YouTube در iOS همچنان با پیام خطای «مشکلی پیش آمد، برای امتحان مجدد ضربه بزنید» مواجه هستند که تنها به طور موقت با راه اندازی مجدد دستگاه برطرف می شود (1، 2).

تیم یوتیوب به بررسی این موضوع ادامه می دهد. در این بین، آنها حذف نصب و نصب مجدد برنامه را به عنوان یک راه حل بالقوه توصیه می کنند.

ما در حال حاضر در حال بررسی خطای پخش «چیزی اشتباه است. برای امتحان مجدد ضربه بزنید». همچنین، بهتر است مطمئن شوید که با اشتراک Premium به acct وارد شده اید. btw، حذف نصب و سپس نصب مجدد برنامه معمولاً این مشکل را برطرف می کند. lmk اگر هنوز مشکل دارید! منبع

به‌روزرسانی ۲ (۵ دسامبر ۲۰۲۲)

03:35 بعد از ظهر (IST): پشتیبانی YouTube به کاربران اطلاع داده است که به‌روزرسانی برنامه به آخرین نسخه ممکن است این مشکل را برطرف کند. با این حال، یکی از افراد آسیب دیده تایید کرده است که کار نمی کند.

به روز رسانی 3 (06 دسامبر 2022)

05:20 بعد از ظهر (IST): یوتیوب بار دیگر به توییتر آمد تا به کاربران بگوید که در حال بررسی مشکل خطای «چیزی اشتباه شد» در دستگاه‌های iOS هستند.

اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، می‌توانید دستگاه و برنامه YouTube را مجدداً راه‌اندازی کنید. نصب مجدد آن ممکن است کمک کند ما نیز در حال بررسی این موضوع هستیم. thx برای صبر شما منبع

در همین حال، افرادی که تحت تأثیر قرار می‌گیرند می‌توانند دستگاه‌های خود را راه‌اندازی مجدد و برنامه YouTube را مجدداً نصب کنند.

به روز رسانی 4 (07 دسامبر 2022)

11:01 صبح (IST): در پاسخ اخیر، پشتیبانی YouTube گفت که هنوز در حال بررسی آن هستند. در عین حال، کاربران می توانند از سیستم خارج شده و سپس دوباره وارد شوند یا برنامه را دوباره نصب کنند و ببینند که آیا کمک می کند یا خیر.

ما هنوز در حال بررسی آن هستیم! می توانید از سیستم خارج شوید و دوباره وارد شوید تا ببینید آیا مشکل را برطرف می کند یا خیر. نصب مجدد برنامه نیز کمک می کند (منبع)

به روز رسانی 5 (08 دسامبر 2022)

01:10 بعد از ظهر (IST): یوتیوب در iOS اخیراً به‌روزرسانی جدیدی (نسخه 17.48.2) دریافت کرده است. ادامه دهید و آن را نصب کنید تا ببینید آیا مشکل را برطرف می کند یا خیر.

به‌روزرسانی 6 (9 دسامبر 2022)

01:24 بعد از ظهر (IST): به نظر می رسد که به روز رسانی اخیر این مشکل را برطرف نکرده است زیرا کاربران همچنان آن را گزارش می دهند. علاوه بر این، پشتیبانی YouTube هنوز هم می گوید که آنها در حال کار روی آن هستند.

ما در حال حاضر به دنبال این هستیم، برای صبر شما. در حال حاضر، می توانید برنامه و دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید + مطمئن شوید که در تلفن شما به روز شده است. نصب مجدد آن نیز ممکن است کمک کند (منبع)

به روز رسانی 7 (12 دسامبر 2022)

10:57 شب (IST): اپلیکیشن یوتیوب برای iOS اخیراً به‌روزرسانی دیگری دریافت کرده است. متأسفانه، به نظر می رسد که راه حلی برای مشکل به ارمغان نیاورده است زیرا گزارش های مرتبط همچنان ظاهر می شوند (1، 2).

به روز رسانی 8 (13 دسامبر 2022)

06:31 بعد از ظهر (IST): برخی از کاربران استودیوی YouTube در Android نیز گزارش می‌دهند که خطای «مشکلی پیش آمده» دریافت می‌کنند.

با این حال، پشتیبانی YouTube به افرادی که تحت تأثیر قرار گرفته اند توصیه کرده است که حافظه پنهان/داده های برنامه را پاک کنند و به نظر می رسد که برای یک کاربر کارساز بوده است.

به روز رسانی 9 (15 دسامبر 2022)

03:28 بعد از ظهر (IST): پشتیبانی یوتیوب اکنون از افراد آسیب دیده می خواهد که دستگاه خود را به iOS 16.2 به روز کنند و ببینند آیا مشکل حل شده است یا خیر.

به روز رسانی 10 (16 دسامبر 2022)

06:07 بعد از ظهر (IST): در پاسخ اخیر، پشتیبانی یوتیوب از افراد آسیب دیده خواسته است که اتصال خود را ثابت نگه دارند، برنامه را به آخرین نسخه به روز کنند یا سعی کنند حافظه پنهان را پاک کنند.

با دانلود آخرین نسخه، پایداری/اتصال اینترنت خود را بررسی کنید + برنامه را به روز کنید. پاک کردن کش و کوکی ها نیز می تواند کمک کننده باشد. اطلاعات بیشتر در اینجا: (منبع)

به روز رسانی 11 (19 دسامبر 2022)

06:07 بعد از ظهر (IST): نسخه iOS برنامه YouTube اخیراً به‌روزرسانی دریافت کرده است. با این حال، برخی از کاربران همچنان با مشکل خطای «چیزی اشتباه شد» (1،2،3) مواجه هستند.

به روز رسانی 12 (20 دسامبر 2022)

03:52 بعد از ظهر (IST): فردی تأیید کرده است که راه اندازی مجدد دستگاه می تواند به عنوان یک راه حل موقت برای این مشکل باشد.

به روز رسانی 13 (21 دسامبر 2022)

02:29 بعد از ظهر (IST): اگرچه برنامه YouTube به‌روزرسانی‌های متعددی دریافت کرده است، اما خطای «چیزی اشتباه شد» در دستگاه‌های iOS همچنان ادامه دارد. در همین حال، تیم یوتیوب مدام می گویند که روی آن کار می کنند، اما هنوز ETA وجود ندارد.

به روز رسانی 14 (22 دسامبر 2022)

03:16 بعد از ظهر (IST): یکی از افراد آسیب دیده تایید کرده است که این مشکل پس از نصب iOS 16.2 برطرف شده است. با این حال، برای برخی حتی پس از ارتقاء به آخرین نسخه iOS همچنان ادامه دارد.

به روز رسانی 15 (23 دسامبر 2022)

05:40 بعد از ظهر (IST): تا زمانی که YouTube برنامه iOS خود را بهبود بخشد، می توانید به عنوان یک راه حل موقت، ویدیوها را در مرورگر وب مانند Safari تماشا کنید.

به روز رسانی 16 (26 دسامبر 2022)

02:43 بعد از ظهر (IST): پشتیبانی YouTube اکنون دستورالعمل‌های عیب‌یابی گام به گام را برای کمک به حل خطای «مشکلی پیش آمده» در دستگاه‌های iOS ارائه کرده است.

thx برای اطلاع دادن به ما: بنابراین اولین چیز این است که حافظه پنهان خود را پاک کنید و سعی کنید برنامه را حذف کنید > دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید > برنامه را دوباره نصب کنید. همچنین، آیا این اتفاق در همه دستگاه‌ها می‌افتد؟ منبع

به روز رسانی 17 (27 دسامبر 2022)

03:26 بعد از ظهر (IST): یک کاربر اکنون گزارش داده است که حتی زمانی که از YouTube در مرورگر وب مانند کروم استفاده می کند، با خطای «مشکلی پیش رفت» مواجه می شود.

به روز رسانی 18 (29 دسامبر 2022)

12:46 بعد از ظهر (IST): یکی از کاربران متأثر متوجه شد که این مشکل زمانی که تلفنش به جای شبکه تلفن همراه به وای فای وصل است بیشتر رخ می دهد. تصادفاً هارد ریست به حل مشکل کمک کرد.

به نظر می‌رسید که راه‌اندازی مجدد تلفنم به همراه این مراحل به آن کمک کند: وای فای را خاموش کنید -> برنامه را خاموش کنید -> وای فای را روشن کنید -> برنامه را روشن کنید.

همچنین متوجه شدم که این مشکل اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که تلفن من از وای فای به جای تلفن همراه استفاده می‌کند. به نظر می رسید که خاموش کردن وای فای و روشن کردن برنامه با استفاده از تلفن همراه برای من هم کارساز باشد. امیدوارم این به نوعی مفید باشد؟ منبع

به روز رسانی 19 (30 دسامبر 2022)

06:08 بعد از ظهر (IST): یک کاربر گزارش می دهد که وقتی مسدود کننده تبلیغات خود را روشن کرده است، این مشکل برای آنها رخ داده است. بنابراین، افرادی که مسدودکننده‌های تبلیغاتی را فعال کرده‌اند، می‌توانند آن‌ها را خاموش کنند تا بررسی کنند که آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر.

برای من اتفاق افتاد که راه حلی برای مشکلم پیدا کردم…. اگر یک مسدودکننده تبلیغات نصب کرده اید، آن را حذف نصب کنید که این مشکل را برای meSource ایجاد کرده است

به روز رسانی 20 (02 ژانویه 2023)

01:40 بعد از ظهر (IST): در حالی که گزارش‌های تازه‌ای برای این مشکل همچنان منتشر می‌شود، پشتیبانی YouTube همچنان می‌گوید که در حال بررسی آن هستند. همچنین، هنوز هیچ گونه ETA در مورد اصلاح وجود ندارد.

ما از این موضوع آگاه هستیم و در حال حاضر به دنبال آن هستیم. همچنین، آیا این اتفاق در همه دستگاه ها رخ می دهد؟ سعی کنید برنامه/دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید و اگر از دستگاه اپل استفاده می کنید، توصیه می کنیم نسخه iOS خود را به 16.2 به روز کنید (منبع)

به روز رسانی 21 (03 ژانویه 2023)

10:01 صبح (IST): این برنامه آخرین بار در 16 دسامبر 2022 به‌روزرسانی شد. این نشان می‌دهد که YouTube در 18 روز گذشته به‌روزرسانی منتشر نکرده است.

با توجه به تاریخ انتشار اپ استور، این طولانی ترین وقفه ای است که آنها در این مدت داشته اند. بنابراین ما امیدواریم که نسخه آینده این مشکل پایدار را برطرف کند.

به روز رسانی 22 (04 ژانویه 2023)

12:21 بعد از ظهر (IST): یک Redditor اشاره کرده است که مشکلی در سیستم کش جهانی Google وجود دارد. و این می‌تواند دلیلی احتمالی باشد که بسیاری از کاربران YouTube با خطای «مشکلی پیش آمد» مواجه می‌شوند.

به روز رسانی 23 (05 ژانویه 2023)

10:53 صبح (IST): در حالی که این مشکل در درجه اول کاربران iOS را تحت تاثیر قرار می دهد، پشتیبانی یوتیوب به کاربران اندرویدی که با مشکل مشابهی روبرو هستند پیشنهاد می کند می توانند برنامه را حذف نصب و دوباره نصب کنند.

آن را دریافت کردم، برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر! ما در حال بررسی این rn هستیم. در عین حال، اگر از دستگاه Android استفاده می‌کنید، می‌توانید برنامه YouTube را حذف نصب و دوباره نصب کنید؟ اگر از دستگاه اپل استفاده می‌کنید، به‌روزرسانی به iOS 16.2 معمولاً این کار را انجام می‌دهد (منبع)

به روز رسانی 24 (06 ژانویه 2023)

12:50 بعد از ظهر (IST): اگر اوضاع کمی بدتر شود، به نظر می‌رسد که خطای آزاردهنده «چیزی اشتباه شد» بر برخی از کاربران YouTube Music نیز تأثیر می‌گذارد (1،2).

Google Home Mini من ناامید کننده است. دیگر نمی‌توانم آهنگ‌هایی را به صورت تکراری (از YouTube Music) پخش کنم. باید دائماً آن را از برق بکشم و دوباره تنظیم کنم. دائماً به من می گویند “یک چیزی اشتباه شده است”. خیلی خسته کننده.منبع

به روز رسانی 25 (9 ژانویه 2023)

09:26 صبح (IST): آپدیت جدید اپلیکیشن یوتیوب بالاخره در iOS در دسترس قرار گرفت. از این رو، کاربران می توانند آخرین نسخه را نصب کنند و ببینند آیا این مشکل حل می شود یا خیر.

به روز رسانی 26 (10 ژانویه 2023)

09:39 صبح (IST): به نظر می‌رسد که آخرین به‌روزرسانی برنامه YouTube iOS خطای «چیزی اشتباه شد» را برطرف نکرده است، زیرا گزارش‌های مرتبط همچنان ظاهر می‌شوند (1، 2).

کاربران آسیب دیده می گویند که برای رفع مشکل سعی کرده اند برنامه را دوباره نصب کنند، به این معنی که به روز رسانی جدید را نصب کرده اند، اما مشکل همچنان ادامه دارد.

به روز رسانی 27 (11 ژانویه 2023)

03:46 بعد از ظهر (IST): نسخه بهینه‌سازی‌شده‌ای از برنامه YouTube برای iOS وجود دارد که می‌تواند به رفع مشکل برای کسانی که دانش کمی پیشرفته‌تر از فناوری دارند کمک کند.

همانطور که انتظار می رود، این برنامه را نمی توان از اپ استور دانلود کرد، بنابراین کاربران باید فایل iPA را (از این لینک) دانلود کنند و از ابزارهایی مانند Sideloadly (از اینجا دانلود کنید) یا Altserver (آن را از اینجا دانلود کنید) برای نصب آن استفاده کنند.

برای استفاده از روش Sideloadly، دستگاه شما باید iOS 14 یا iOS 15 را اجرا کند. هنگامی که این مورد را تأیید کردید و فایل iPA و ابزار Sideloadly را دانلود کردید، دستورالعمل‌ها به شرح زیر است:

منبع (برای بزرگ کردن کلیک/ضربه بزنید)

برای نسخه‌های پیشرفته‌تر iOS (مانند iOS 16) می‌توانید روش «Altserver» را امتحان کنید. مانند قبل، باید فایل iPA و ابزار (Altserver now) را دانلود کنید. مراحلی که باید دنبال شود به شرح زیر است:

منبع (برای بزرگ کردن کلیک/ضربه بزنید)

به روز رسانی 28 (13 ژانویه 2023)

05:04 بعد از ظهر (IST): اپلیکیشن یوتیوب در iOS به تازگی آپدیت جدیدی با نسخه 18.01.6 دریافت کرده است. از این رو، کاربران می توانند آن را نصب کنند و ببینند که آیا این مشکل حل شده است یا خیر.

به روز رسانی 29 (16 ژانویه 2023)

01:15 بعد از ظهر (IST): در افشای اخیر، تیم یوتیوب تأیید کرده است که هنوز در حال کار بر روی رفع این مشکل هستند و به کاربران iOS توصیه کرده اند که برنامه خود را به آخرین نسخه به روز نگه دارند.

ما هنوز در حال کار بر روی یک راه حل برای این هستیم. در حالی که ما این کار را انجام می دهیم، اگر از دستگاه اپل استفاده می کنید که به آخرین نسخه iOS به روز می شود. همچنین سعی کنید حافظه پنهان + کوکی‌های دستگاه را پاک کنید تا ببینید آیا به منبع کمک می‌کند یا خیر

به روز رسانی 30 (17 ژانویه 2023)

06:16 بعد از ظهر (IST): برخی گزارش‌ها نشان می‌دهند که خطای «چیزی اشتباه شد» نه تنها در ویدیوهای سنتی YouTube، بلکه در طول Shorts (1، 2) نیز ظاهر می‌شود.

توجه داشته باشید: ما در بخش اختصاصی یوتیوب خود داستان های بیشتری از این قبیل داریم، بنابراین حتما آنها را نیز دنبال کنید.

PiunikaWeb به‌عنوان یک وب‌سایت روزنامه‌نگاری فناوری تحقیقی صرفاً با تمرکز اصلی بر روی اخبار «بروز» یا «انحصاری» شروع به کار کرد. در کوتاه ترین زمان، داستان های ما توسط افرادی مانند فوربس، فاکس نیوز، گیزمودو، TechCrunch، Engadget، The Verge، Macrumors و بسیاری دیگر مورد توجه قرار گرفت. آیا می خواهید به دانستن بیشتر در مورد ما؟ به اینجا سر بزن